poniedziałek, 27 czerwca 2011 14:36

Warszawa podnosi ceny wody!

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Dziennikarzy "FOKSAL" informuje, że zgodnie z Uchwałą nr XVI/302/2011 Rady m.st. Warszawy, od dnia 01.07.2011. zmianie ulega stawka opłaty za wodę zimną. Cena za 1 m.sz. wzrasta o ponad 30% do kwoty 9,97 zł.

środa, 11 maja 2011 08:44

Mit unijnej pomocy.

Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w powszechnym języku zagościł na stałe zwrot „fundusze europejskie”. Odmieniany przez wszystkie przypadki, we wszystkich możliwych kontekstach tak dalece zakorzenił się w naszej świadomości, że większość problemów chcielibyśmy rozwiązać przy jego pomocy. Zarządcy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych niejednokrotnie słyszą od lokatorów, że ta lub inna inwestycja na pewno może uzyskać unijną dotację i że wiele budynków zostało przy jej pomocy znakomicie wyremontowanych i zmodernizowanych.

poniedziałek, 17 stycznia 2011 11:22

Montaż radiowych podzielników ciepła

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Dziennikarzy „FOKSAL” informuje, że zakończono montaż radiowych podzielników ciepła w lokalach mieszaklnych. Osoby, które były nieobecne lub z innych przyczyn nie mają zainstalowanych urządzeń, mogą zgłaszać się do biura Spółdzielni w celu ustalenia dodatkowego indywidualnego terminu montażu.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 4 z 5

UŻYTKOWNICY

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

ANKIETA

Czego oczekujesz od Spółdzielni?
 

REKLAMA

Jeśli chcesz zareklamować się na naszej stronie - skontaktuj zię z administratorem.
A może chcesz dać jakieś drobne ogłoszenie?
Reklama
Odsłon : 1096680
Designed by SiteGround and Andrzej Czajkowski