poniedziałek, 12 lipca 2010 14:52

Ocieplenie budynku przy ul. Orzyckiej.

Informujemy, że kończą się prace ociepleniowe w budynku przy ul. Orzyckiej. Prosimy o zgłaszanie wszelkich zauważonych usterek i uszkodzeń.

poniedziałek, 12 lipca 2010 10:02

Remonty balkonów na osiedlu Gedymina.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Dziennikarzy „FOKSAL” informuje, że z uwagi na bardzo zły stan techniczny, w roku 2010 zostanie wyremontowanych 10 balkonów na osiedlu Gedymina.  

Prezydent podpisał nowelizację Ustawy o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych, dzięki której członkowie m.in. naszej Spółdzielni, terminowo spłacający kredyty mieszkaniowe, będą mogli liczyć na dodatkowe umorzenie połowy odsetek. 

Przy jednorazowej spłacie całego zadłużenia na osiedlu Orzycka oszczędności sięgną 50-60 tysięcy, a na osiedlu Gedymina ok. 15-tu tysięcy złotych, w porównaniu z rokiem ubiegłym. Nowelizacja uchwalona przez sejm pod koniec października spowoduje, że w sytuacji kiedy lokatorzy będą chcieli przekształcać przysługujące im prawa na spółdzielcze własnościowe albo odrębną własność, będą mieli 50-proc. umorzenie zarówno odsetek skapitalizowanych, jak i odsetek wykupionych przez państwo.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Strona 4 z 4

UŻYTKOWNICY

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

ANKIETA

Czego oczekujesz od Spółdzielni?
 

REKLAMA

Jeśli chcesz zareklamować się na naszej stronie - skontaktuj zię z administratorem.
A może chcesz dać jakieś drobne ogłoszenie?
Reklama
Odsłon : 1066770
Designed by SiteGround and Andrzej Czajkowski