poniedziałek, 17 stycznia 2011 11:22

Montaż radiowych podzielników ciepła

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Dziennikarzy „FOKSAL” informuje, że zakończono montaż radiowych podzielników ciepła w lokalach mieszaklnych. Osoby, które były nieobecne lub z innych przyczyn nie mają zainstalowanych urządzeń, mogą zgłaszać się do biura Spółdzielni w celu ustalenia dodatkowego indywidualnego terminu montażu.

czwartek, 23 grudnia 2010 08:41

Podzielniki kosztów C.O.

Zarząd SMD FOKSAL informuje, że w roku 2011 wprowadzony zostanie indywidualny system rozliczania kosztów centralnego ogrzewania. W związku z tym w styczniu rozpocznie się montaż elektronicznych podzielników kosztów (z odczytem radiowym).

piątek, 10 września 2010 00:00

Sezon grzewczy

Administracja Spółdzielni informuje, że ogrzewanie na osiedlu Gedymina i Orzycka zostanie włączone w dniach 13-14 września 2010. Prosimy mieszkańców o szczególne zwrócenie uwagi na wszelkie, mogące się pojawić przecieki z instalacji CO.

Z uwagi na duże wahania temperatur zewnętrznych, automatyka pogodowa może nadal odcinać dopływ ciepła do budynków, a co za tym idzie grzejniki nie będą ciepłe przez całą dobę, a jedynie w okresie chłodów. Wszelkie nieprawidłowości w działaniu centralnego ogrzewania prosimy zgłaszać bezpośrednio do konserwatora budynku.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Strona 3 z 4

UŻYTKOWNICY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

ANKIETA

Czego oczekujesz od Spółdzielni?
 

REKLAMA

Jeśli chcesz zareklamować się na naszej stronie - skontaktuj zię z administratorem.
A może chcesz dać jakieś drobne ogłoszenie?
Reklama
Odsłon : 1050480
Designed by SiteGround and Andrzej Czajkowski