Warszawa (Mokotów), osiedle Orzycka

 

1. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 63,85 m2 (III piętro, 3 pokoje, osobne WC). Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem Spółdzielni, tel. 22 843 29 22.


Warszawa (Praga-Południe), osiedle Gedymina

 

1. Mieszkanie własnościowe (z wyodrębnioną własnością lokalu), o pow. 61,10 m2 (IV piętro, 3 pokoje, osobne WC) z  miejscem parkingowym i dużą piwnicą. Cena: 450 tys. zł.

2. Mieszkanie własnościowe (dwupoziomowe, bez kredytu) o powierzchni 84,80 m2 (IV piętro, living room, 4 pokoje, osobne WC) + piwnica + miejsce parkingowe. 
Cena: 595 tys. zł. Kontakt z właścicielem:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 


3. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 69,30 m2 (parter, 4 pokoje, osobne WC) + miejsce parkingowe. Cena: 430 tys. zł.

4. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,60 m2 (II piętro, 3 pokoje, osobne WC). Cena 415 tys. zł.

Z przykrością informujemy, że Zastępca Burmistrza Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy działający z upoważnienia Prezydenta m. st. Warszawy wypowiedział dotychczasową wysokość opłaty rocznej z tytułu wieczystego użytkowania gruntu na którym położone jest osiedle Gedymina. Zaproponowana nowa opłata roczna, która miałaby obowiązywać od roku 2014 jest o ponad 100% wyższa od dotychczasowej.

Zmusza to Zarząd Spółdzielni do przedstawienia Radzie Nadzorczej nowej kalkulacji opłaty za tzw. „podatki terenowe”, która dotychczas wynosiła 0,51 zł/m2.

Jednocześnie informujemy, że do Samorządowego Kolegium Odwoławczego złożyliśmy wnioski o unieważnienie nowej wysokości opłaty zaproponowanej przez Urząd Dzielnicy Praga Południe.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>
Strona 3 z 5

UŻYTKOWNICY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

ANKIETA

Czego oczekujesz od Spółdzielni?
 

REKLAMA

Jeśli chcesz zareklamować się na naszej stronie - skontaktuj zię z administratorem.
A może chcesz dać jakieś drobne ogłoszenie?
Reklama
Odsłon : 1106180
Designed by SiteGround and Andrzej Czajkowski