środa, 11 maja 2011 08:44

Mit unijnej pomocy.

Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w powszechnym języku zagościł na stałe zwrot „fundusze europejskie”. Odmieniany przez wszystkie przypadki, we wszystkich możliwych kontekstach tak dalece zakorzenił się w naszej świadomości, że większość problemów chcielibyśmy rozwiązać przy jego pomocy. Zarządcy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych niejednokrotnie słyszą od lokatorów, że ta lub inna inwestycja na pewno może uzyskać unijną dotację i że wiele budynków zostało przy jej pomocy znakomicie wyremontowanych i zmodernizowanych.

poniedziałek, 17 stycznia 2011 11:22

Montaż radiowych podzielników ciepła

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Dziennikarzy „FOKSAL” informuje, że zakończono montaż radiowych podzielników ciepła w lokalach mieszaklnych. Osoby, które były nieobecne lub z innych przyczyn nie mają zainstalowanych urządzeń, mogą zgłaszać się do biura Spółdzielni w celu ustalenia dodatkowego indywidualnego terminu montażu.

czwartek, 23 grudnia 2010 08:41

Podzielniki kosztów C.O.

Zarząd SMD FOKSAL informuje, że w roku 2011 wprowadzony zostanie indywidualny system rozliczania kosztów centralnego ogrzewania. W związku z tym w styczniu rozpocznie się montaż elektronicznych podzielników kosztów (z odczytem radiowym).

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Strona 3 z 4

UŻYTKOWNICY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

ANKIETA

Czego oczekujesz od Spółdzielni?
 

REKLAMA

Jeśli chcesz zareklamować się na naszej stronie - skontaktuj zię z administratorem.
A może chcesz dać jakieś drobne ogłoszenie?
Reklama
Odsłon : 1056042
Designed by SiteGround and Andrzej Czajkowski