środa, 17 marca 2021 15:39

Śmiecie na wagę złota

Niestety, Uchwały Rady Miasta Stołecznego Warszawy z końca ubiegłego roku właśnie wchodzą w życie, czego efektem jest dla większości z Państwa znacząca podwyżka kosztów wywozu nieczystości stałych. Nie jest to w żaden sposób zmiana zależna od Spółdzielni, podobnie jak nie zależy od nas jakość świadczonej w tym zakresie usługi. Nie mamy wpływu ani na harmonogram wywozu, ani na ilość pojemników, nikogo też tak naprawdę nie interesuje czy więcej, czy mniej śmieci jest segregowanych (do czego mimo wszystko nadal zachęcamy) i nie zależy od tego cena ich wywozu. Nie wiemy też, jak została skalkulowana miejska stawka za tę usługę, poza tym, że jest o 30% wyższa od ceny dostarczenia wody i odprowadzenia ścieków i jest maksymalną stawką przewidzianą przez prawo.

Zarząd SMD FOKSAL informuje, że w dniu 1 czerwca 2020 roku Spółdzielnia otrzymała z Urzędu Dzielnicy Mokotów informację o wysokości jednorazowej opłaty za przekształcenie prawa wieczystego użytkowania gruntu przy ul. Orzyckiej 8 (dz. ew. 43, obręb 1-04-11) we własność. Jest to kwota 66 201,18 zł (czyli dokładnie taka, jakiej się spodziewaliśmy).

piątek, 27 marca 2020 16:31

Stan epidemii.

W związku z koronawirusem gospodarze osiedli codziennie dezynfekują domofony, klamki drzwi wejściowych, włączniki światła i przyciski w windach. W zależności od dostępności środków dezynfekcyjnych, co kilka dni są dezynfekowane poręcze na klatkach schodowych i inne elementy, które mogą być potencjalnym zagrożeniem epidemiologicznym.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 4

UŻYTKOWNICY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

ANKIETA

Czego oczekujesz od Spółdzielni?
 

REKLAMA

Jeśli chcesz zareklamować się na naszej stronie - skontaktuj zię z administratorem.
A może chcesz dać jakieś drobne ogłoszenie?
Reklama
Odsłon : 1088885
Designed by SiteGround and Andrzej Czajkowski