Co widać na Rozliczeniu Indywidualnym Kosztów, które przygotowuje firma Techem?

Na rozliczeniu, poza danymi właściciela mieszkania i datami określającymi okres rozliczeniowy, znajdują się dane umożliwiające weryfikację prawidłowości rozliczenia.

Jaką kwotę trzeba spłacić, żeby uwolnić się od zobowiązań kredytowych w całości?

Ponieważ raty kredytu określone wysokością normatywu (średnio ok. 250 zł miesięcznie od każdego mieszkania) należy spłacać do 31 grudnia 2023 roku, to licząc od stycznia 2022 roku, do spłaty pozostały jeszcze 24 raty, czyli ok. 6 tys. zł.

Rozliczenie kosztów zakupu energii cieplnej następuje na podstawie faktur, jakie Spółdzielnia otrzymuje ze SPEC Warszawa, według cen obowiązujących w danym okresie rozliczeniowym (półrocznym dla CW, lub rocznym dla CO).

W tej sprawie należy przede wszystkim skontaktować się biurem Spółdzielni telefonicznie (22 843 29 22) lub drogą elektroniczną:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

No, może prawie wszystko. Ale jeśli masz jakiekolwiek pytanie, a tutaj nie znajdziesz na nie odpowiedzi, wyślij je do nas e-mailem - postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć i uzupełnić poniższy artykuł.

Zmiany czterocyfrowego kodu do domofonu może dokonać jedynie lokator znający poprzedni (aktualny) kod i mający dostęp do aparatu w mieszkaniu (potrzebne są dwie osoby). Jeżeli poprzedni kod do domofonu nie jest znany, jedyną możliwością ustawienia nowego jest wezwanie serwisanta, który dokona zmiany w pamięci wewnętrznej urządzenia (usługa płatna).

Designed by SiteGround and Andrzej Czajkowski